اولین سایت مددکاری اجتماعی ایران- اخبار اجتماعی
نخبگان با مشکلات نیازمندان بیشتر آشنا می‌شوند

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۲/۳۱ | 

نخبگان با مشکلات نیازمندان بیشتر آشنا می‌شوند

سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر از بکارگیری نخبگان علمی کشور در طرح ملی «همای رحمت» برای کمک به نیازمندان و آشنایی جوانان دانشگاهی با کارهای خیر و عام المنفعه در ماه رمضان خبر داد.

رضا اندام در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، به دیدار خود با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران درباره برنامه ملی "همای رحمت" اشاره کرد و گفت: امسال درصدد هستیم تا حضور نخبگان علمی کشور را در برنامه‌های خیریه و عام المنفعه داشته باشیم.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: براین اساس بنیاد ملی نخبگان برای مشارکت جوانان نخبه علمی کشور در برنامه‌های حمایتی و خدمات اجتماعی سازمان داوطلبان اعلام آمادگی کرده است و در ماه رمضان سالجاری مقدمات این تعامل دو جانبه با همکاری استان‌های مختلف به اجرا درمی‌آید.

اندام تصریح کرد: معتقدیم مشارکت نخبگان علمی کشور در برنامه‌های سازمان داوطلبان در ادامه حضور آنها در قالب طرح‌های جهادی در دانشگاه‌ها، می‌تواند تجربه جدیدی در فعالیت‌های هلال احمر ایجاد کند و مشارکت نخبگان علمی در طرح ملی "همای رحمت" آنها را با مشکلات کشور تطبیق بیشتری دهد.

وی با اشاره به اینکه استان تهران به لحاظ ویژگی‌های جمعیت شناختی، ظرفیت پایلوت اجرای برنامه‌های مختلف سازمان داوطلبان را دارد، تصریح کرد: درصدد هستیم تا امسال در دو استان و حتماً در تهران مشارکت نخبگان علمی کشور در طرح ملی "همای رحمت" را اجرا کنیم تا در سالهای بعد این مشارکت را گسترش دهیم.

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1396/02/31/1415976/

نشانی مطلب در وبگاه اولین سایت مددکاری اجتماعی ایران:
http://socialworkeriran.com/find.php?item=1.17.5644.fa
برگشت به اصل مطلب